Wybierz język: enpl

CEDE Poznań

StandOUT 2017! – Stisko CERKAMED jednym z najładniejszych stoisk.

Stoisko CERKAMED w czołówce najładniejszych stoisk podczas CEDE 2017
Nasze stoisko zostało laureatem StandOUT. – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej!

 

http://www.exspace.pl/articles/show/1965

 

stoisko 1      CEDE 2017!

mailing

 

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk podczas CEDE 2017 !
Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Państwem osobiście i wysłuchać cennych uwag, które napędzają nas do dalszego działania! Mamy nadzieję, że nasze stoiska oraz przygotowane atrakcje spotkały się z Państwa uznaniem  :-) 

 

 .

 

CEDE 2015 Poznań

 

CEDE 2014 Poznań

Zapraszamy do obejrzenia filmów i fotogalerii z targów CEDE 2014.

………..

 

 

………….

CEDE 2013 Poznań

Szanowni Państwo

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że targi to świetna okazja aby spotkać się z Państwem osobiście, odbyć mnóstwo interesujących rozmów i spędzić miło czas.

Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska oraz udział w zorganizowanej przez nas Wielkiej Loterii CEDE .W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim się cieszyła postanowiliśmy przygotować  dla wszystkich uczestników nagrody pocieszenia. Jednocześnie obiecujemy, że tego typu promocje na stałe wpiszą się w program targów i na naszych stoiskach zawsze znajdą Państwo wiele dodatkowych atrakcji.

 

Na zakończenie tegorocznej edycji targów CEDE przy naszym stoisku odbyło się losowanie dwóch nowoczesnych paneli TV LED 42” w WIELKIEJ LOTERII CERKAMED CEDE 2013.

Szczęśliwymi zwycięzcami zostali:

  • KONSYLIUM Prywatne Gabinety Lekarskie, Świecie
  • lek. stom. Lidia Buda, Olsztyn

Trzy bardzo intensywne dni targów dobiegły końca, a my naładowani pozytywną energią wróciliśmy do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że dobrze się Państwo z nami bawiliście.

 

Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia za rok!

 

Film prezentujący nowości Cerkamed na targach CEDE 2013

[youtubegallery]

[/youtubegallery]

Fotogaleria

CEDE 2012 Poznań

[youtubegallery]

[/youtubegallery]

Fotogaleria

CEDE 2011 Poznań

CEDE 2010 Poznań

CEDE 2008 Poznań

Tegoroczne targi CEDE w Poznaniu po raz kolejny okazały się sukcesem dla naszej firmy. W tym roku zaprezentowalismy kilka nowych produktów: Alustat, Total Blend White, Total Blend Dentina, Hydrocal, Protect Light Seal, Eugenol oraz Tlenek cynku.

 

Dziękujemy za zainteresowanie oraz cenne uwagi, które na pewno pomogą nam dostarczyć w Państwa ręce produkty najwyższej jakosci.

 

CEDE 2006 Poznań

Już po raz kolejny nasza firma wzięła udział w największej imprezie branży stomatologicznej w tej części Europy – Targach CEDE. Jak co roku nasze stoisko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

 

CEDE 2005 Poznań

 

CEDE 2004 Poznań

Na targach CEDE 2004 premierę miał nasz nowy produkt “Wytrawiacz Stomatologiczny BLUE ETCH”. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i jak nam się wydaje jest to przełom od czasów powstania działu stomatologicznego w 1993 roku.