Wybierz język: deenpl

Z życia firmy

Firma CERKAMED działa na polskim rynku stomatologicznym od 1993 roku. 

 

Pierwszym naszym produktem były ochronne przyłbice stomatologiczne cieszące się uznaniem lekarzy stomatologów w szpitalach i klinikach stomatologicznych.

 

Nasz produkt został szybko zauważony przez samodzielnych lekarzy i był poszukiwany w sklepach i hurtowniach stomatologicznych. Dzięki wysokiej jakości produkcji i zastosowanych materiałów nasze pierwsze przyłbice są jeszcze do dziś używane w gabinetach stomatologicznych.

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych odbiorców, którzy oczekiwali produktów stomatologicznych nieodbiegających jakością od najlepszych marek zagranicznych opracowaliśmy pierwszy preparat z zakresu chemii stomatologicznej – wytrawiacz BLUE ETCH. Jest on dzisiaj uznawany przez lekarzy stomatologów i ortodontów za najlepszy polski wytrawiacz.

 

Tą drogą podążamy do dziś. Nasze najnowsze preparaty z zakresu endodoncji konkurują pod względem jakości z produktami najlepszych światowych marek, jednak ich cena jest najniższa na rynku. Taka polityka sprawiła, że w ostatnich latach nastąpił gwałtowny rozwój firmy. Marka CERKAMED jest coraz bardziej znana i rozpoznawana na polskim rynku. Jesteśmy obecni na wszystkich krajowych wystawach stomatologicznych, a nasze stoiska są masowo odwiedzane przez klientów.

 

Poprzez uczestnictwo w światowych targach stomatologicznych m.in. IDS w Kolonii zyskujemy partnerów handlowych w krajach całego świata, a polski produkt jest coraz bardziej ceniony i poszukiwany. Nasze preparaty są sprzedawane m.in. do Niemiec, Austrii, Turcji, Ukrainy, Litwy, Białorusi, Rumunii, Bułgarii oraz innych krajów.

Tutaj  o nas piszą

55

 

POLITYKA JAKOŚCI

 

Posiadamy system jakości ISO 9001 i ISO 13485 w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów medycznych, nasze wyroby są zgodne z dyrektywą medyczną MDD 93/42

 

Z niecierpliwością czekamy na każde spotkanie z Naszymi Klientami podczas targów i konferencji naukowych, ponieważ to wtedy możemy usłyszeć opinie o naszych wyrobach i zyskać natchnienie do dalszej pracy.

 

.