Firma CERKAMED działa na polskim rynku stomatologicznym od 2000 roku.

Pierwszym naszym produktem były ochronne przyłbice stomatologiczne cieszące się uznaniem lekarzy stomatologów w szpitalach i klinikach stomatologicznych. Nasz produkt został szybko zauważony przez samodzielnych lekarzy i był poszukiwany w sklepach i hurtowniach stomatologicznych. Dzięki wysokiej jakości produkcji i zastosowanych materiałów nasze pierwsze przyłbice są do dziś używane w gabinetach stomatologicznych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych odbiorców, którzy oczekiwali produktów stomatologicznych nieodbiegających jakością od najlepszych marek zagranicznych opracowaliśmy pierwszy preparat z zakresu chemii stomatologicznej – wytrawiacz BLUE ETCH. Jest on dzisiaj uznawany przez lekarzy stomatologów i ortodontów za najlepszy polski wytrawiacz.

Tą drogą podążamy do dziś. Nasze najnowsze preparaty z zakresu endodoncji konkurują pod względem jakości z produktami najlepszych światowych marek, jednak ich cena jest najniższa na rynku. Taka polityka sprawiła, że w ostatnich latach nastąpił gwałtowny rozwój firmy. Marka CERKAMED jest coraz bardziej znana i rozpoznawana na polskim rynku. Jesteśmy obecni na wszystkich krajowych wystawach stomatologicznych, a nasze stoiska są masowo odwiedzane przez klientów.

Poprzez uczestnictwo w światowych targach stomatologicznych m.in. IDS w Kolonii zyskujemy partnerów handlowych w krajach całego świata, a polski produkt jest coraz bardziej ceniony i poszukiwany. Eksport to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów firmy. Obecnie wyroby CERKAMED trafiają już do ponad 100 państw na całym świecie.

Poza swoją główną działalnością firma CERKAMED od wielu lat udziela wsparcia polskim sportowcom oraz angażuje się w akcje charytatywne m.in. projekt Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego “LECZYMY Z MISJĄ”. Dzięki materiałom podarowanym przez naszą firmę możemy wspierać działania profilaktyczno-edukacyjne w kenijskich szkołach, pomagamy uczyć jak dbać o zęby i jak ważna jest higiena jamy ustnej.

NAGRODA SPECJALNA PREZESA ZARZĄDU AGENCJI ROZWOJU PRZEMYSŁU dla firmy CERKAMED

Podczas Gali Finałowej w ramach Obchodów 80. Rocznicy Powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli, firma Cerkamed otrzymała Nagrodę Specjalną Innowatora COP 2017 od prezesa zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
Statuetkę odebrał właścicieli firmy Cerkamed – Wojciech Pawłowski.

Firma Cerkamed została wyróżniona przez Kapitułę za innowacyjne pomysły, wspaniałe produkty i znakomity marketing.

GAZELE BIZNESU

Zostaliśmy laureatem prestiżowego rankingu Gazele Biznesu 2016!

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw organizowany przez „Puls Biznesu”.
Gazela to mała lub średnia firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale odnajduje się w aktualnych, wciąż zmieniających się realiach rynku. W 2016 roku do rankingu zostało zakwalifikowanych około 4 tys. firm, co stanowi zaledwie 2% wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Oficjalnie dołączyliśmy do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm, podczas uroczystej Gali Gazeli Biznesu z województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego w Krakowie 21.02.2017.

Nagroda Gazeli Biznesu jest dla nas podkreśleniem ogromnej pracy i zaangażowania, jakie codziennie wkładamy w każdy szczegół oferowanych przez nas produktów i usług, kierując się naszą maksymą „…bo ważne są szczegóły”..

ORŁY EKSPORTU

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że firma CERKAMED została laureatem prestiżowej nagrody dziennika „Rzeczpospolita”

REGIONALNE ORŁY EKSPORTU 2016 województwa podkarpackiego

w kategoriach: Najdynamiczniejszy eksporter oraz Innowacyjny produkt eksportowy

Komisja ekspertów doceniła sukces gospodarczy firmy Cerkamed na rynkach zagranicznych, uznając ją za najdynamiczniejszego eksportera podkarpacia.

W chwili obecnej nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów na świecie. Również nasze wyroby znalazły uznanie w oczach komisji, która przyznała nam nagrodę w kategorii Innowacyjny Produkt Eksportowy. Ich nowatorskie rozwiązania są doceniane na wielu rynkach zagranicznych, a ich jakość jest potwierdzona licznymi certyfikatami, co czyni Cerkamed potentatem w branży stomatologicznej.

Cerkamed w obiektywie

Jodoform, chlorek metylenu, narzędzia stomatologiczne, koferdam klamry i kleszcze, przyłbice, okulary dentystyczne, gutaperka - stomatologia Cerkamed
Gutaperka, wytrawiacz do porcelany - stomatologia, klamry do koferdamu, ochronna przyłbica dentystyczna - narzędzia stomatologiczne Cerkamed